פרי מבית גוטקס הינו מותג בגדי ים חדש המגשר בין עולמות האקטיב, אופנה ובגדי ים. המותג פונה לאישה המודרנית המאמצת אורח חיים פעיל ודינאמי.
המותג מציע בגדי ים פונקציונליים ואופנתיים, כגון חולצות ים המקנות הגנת UV, טייצים, חולצות crop וטנקיני.
דגמי הקולקציה מאפשרים תמיכה ותנועה אולטימטיבית לפעילויות בתוך המים ומחוצה להם.
המותג מציע חדשנות עיצובית בטכניקות השאובות מעולם הספורט, טכניקות הדפסה ייחודיות כמו ombre' (מעברי צבע הדרגתיים), חיתוכי לייזר, גרפיקות חדשניות, צבעוניות ובמוטיבים אנרגטיים.

נקודות מפתח בקולקציה

  • גזרות פונקציונליות וחדשניות,בעיצובי גב ספורטיבים, רוכסנים ארוכים בעלי ציפוי עמיד במים וטכניקות הדפסה מתקדמות.
  • בגדי ים בעלי שרוולים ארוכים המקנים הגנה מקסימלית מפני השמש.
  • הדגמים כוללים בטנה פנימית מחטבת (power net) אך כזו המאפשרת תנועה ופעילות אקטיבית, חזיות בעלות מבנה ברזלים פנימי ונסתר כמו גם חזיות מותאמות למידת חזה D.
  • הקולקצייה מורכבת מבד איטלקי של חברת Eurojersey מסדרת הבדים Sensitive Fabrics.

דור חדש של Sensitive Fabrics מציע ביצועים טכניים חדשניים.
סיבי הלייקרה הינם Certified Xtra life lycra הניחנים בתכונות טכנולוגיות מתקדמות: עמידות ארוכת טווח לכלור, הגנה מפני קרני UV ומפני חומצות לא רוויות המצויות בקרמים ובשמנים המיועדים להגנה מפני נזקי השמש. כמו כן, אלו הם בדים נושמים, המאפשרים ייבוש מהיר ומעניקים נוחות מירבית.

אודות המעצבת

אנני מרקסון נולדה בפריז, צרפת, בשנת 1976.

בשנת 2001, לאחר שסיימה בהצטיינות את לימודיה בשנקר בית ספר גבוה להנדסה ולעיצוב, ישראל, הצטרפה אנני לחברת Concepts Paris, חברת תחזיות אופנה המובילה בתעשיית בגדי ים והלבשה תחתונה.
בשנת 2003, הצטרפה אל בית גוטקס, שם עבדה אנני במשך שנתיים לצד המעצבת הראשית של גוטקס, מיכל שפיר ז"ל, ולאחר מכן, לצד גדעון אוברזון, לתקופה נוספת של ארבע שנים, שכללה את הצגת עיצוביה במהלך שבוע האופנה בניו יורק.
העיצוב של אנני לתצוגת האופנה של גוטקס 2006 נבחר להיות בעמוד השער של ספר "Gottex – Swimwear Haute Couture", שפורסם לציון חגיגות היובל לחברת גוטקס.
בשנת 2010, מונתה אנני למעצבת הראשית של המותג SILVER by Gottex, וכיהנה בתפקיד זה במשך שלוש עונות רצופות.
בשנת 2012, עברה אנני אל Macro Clothing LTD כמעצבת ראשית של בגדי ים private label בין־לאומיים.
בשנת 2015, מונתה אנני למעצבת הראשית של לקולקציית בגדי ים-אקטיב בשם Profile Sport, בעודה ממשיכה את עבודתה על קולקציות private label בחברת Gottex Labelz (מחלקת private label של גוטקס).

Developed & Designed by bosonet
נגישות
סגור